Okna Macek
Vsetín

Interiérové dveře, vchodové dveře a balkonové Vsetín

Okna Macek VsetínRádi byste koupili nové dveře v interiérové či vchodové variantě? Jsou nepostradatelným prvkem budov. Budete je užívat po delší dobu a tomu musí odpovídat i jejich kvalita. Musí také pro interiér plnit nejen estetické účely, ale u vchodových variant rovněž kritéria bezpečnostní.

Interiérové dveře | Vchodové dveře | Balkonové a posuvné dveře

Obraťte se na pobočku v Vsetíně s poptávkou na nové dveře a získáte vysokou kvalitu za vynikající ceny! Garantujeme vám i pozáruční servis.

Interiérové dveře Vsetín

Interiérové dveře VsetínInteriérové dveře (klasické, posuvné, skleněné, se zárubní) neslouží pouze jako vchod k vnitřnímu oddělení místností. Jsou prvkem designu každého interiéru. Pokojové vnitřní dveře se liší barvou, falcem, dekorem či dveřním prosklením.

Dejte přednost kvalitě vnitřních jednokřídlých i dvoukřídlých interiérových dveří. Na pobočce v Vsetíně získáte cenovou kalkulaci ZDARMA!

Vyberte si z řady interiérových dveří Vsetín

 

~~ Nabízíme nyní na interiérové dveře slevy až 22 % ~~

Vchodové dveře

Vstupní dveřeVchodové vstupní dveře (plastové, dřevěné, hliníkové) jsou nejen vstupní branou do obydlí, obchodů a firem, ale i vizitkou vkusu. Vedle estetického hlediska z pohledu interiéru musí i ty venkovní levné dveře vchodové mít bezpečnostní prvky proti nezvaným návštěvníkům.

Na vsetínské pobočce je na výběr mnoho sérií domovních dveří v různých barevných provedeních. Neváhejte ji v Vsetíně navštívit!

Nahlédněte do nabízených vchodových dveří

 

~~ Nabízíme nyní na vchodové dveře slevy až 38 % ~~

Posuvné dveře a balkonové

Balkonové dveřeVybrané balkónové dveře (plastové, dřevěné, hliníkové) pomohou zlepšit komfort života. Nabízí se varianty křídlové (sklopné) i prostorově úsporné posuvné dveře na stěnu (šoupací dveře) z různých materiálů, barvách a doplňcích.

Pokud chcete poradit s výběrem plastových, dřevěných, hliníkových balkonových dveří, pak navštivte pobočku v Vsetíně. Zkušená pracovnice Vám poradí a provede kalkulaci.

Navštivte nabídku posuvných dveří

 

~~ Nabízíme nyní slevy až 38 % ~~

Kontaktujte nás v Vsetíně pro vaše nové dveře

 

Dotazy zákazníků pobočky Vsetín

Jaké povrchy dřevěných interiérových dveří nabízíte?

I v vsetínské nabídce máme základní fólii, odolnou fólii, CPL, fólii Finish a dýhu. Vyberte si levně ideální vstup do interiéru - jednokřídlé nebo dvoukřídlé, případně zasunovací (posuvné na stěnu nebo pouzdra) šoupací dveře Vsetín . Získáte od nás podrobný ceník na míru s možností využití akce.

Zákazníci z obcí Karolínka, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Rožnov pod Radhoštěm, Karolinka a jejich okolí rovněž mohou kvůli dveřím zavítat na naši pobočku v Vsetíně, která je nedaleko.

Provádíte montáž i do původních kovových zárubní?

Ano, provádíme montáž i do původních kovových zárubní. Technik na místě zaměření zkontroluje, zda jsou původní zárubně dveří vstupních nebo interiérových vyhovující, nejsou křivé, mají správnou rozteč pantů a protikus pro kování, které je na křídle dveří plastových, dřevěných nebo hliníkových. Nabízíme ale i obložky zárubní. Kontaktujte pobočku v Vsetíně pro další informace k montáži a dodání.

Dodáváte v Vsetíně také domovní vstupní dveře do bytu?

Naše vsetínská i jiné pobočky mají v nabídce pouze interierové dveře, vchodové či balkonové. Vchodové vstupní dveře do bytu v nabídce nemáme.

Jaké rozměry dveří dodáváte?

Většina křídel a zárubní (kromě skleněných dveří a bezfalcových) se vyrábí v ČSN normě: šířka průchodu pro jednokřídlé dveře je 600, 700, 800, 900, 1000 mm, výška průchodu pak 1970 mm.

Z jakých materiálů vaše interiérové dveře a vchodové nabízíte?

Naše pobočka v Vsetíně nabízí plastové dveře, přírodně vypadající dřevěné dveře nebo i kovové dveře hliníkové. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou a získáte nejlepší cenu! Kupte si u nás nové hezké, levné a kvalitní. Budou spolehlivě sloužit a zároveň pohled na ně bude potěšením. Nabízíme rovněž levně bazarový výprodej dveří. Tedy levné ale přitom kvalitní výrobky. I na ty se ptejte u pracovnice info Vsetín.


Porážíme konkurenci

  • Na trhu od roku 1996
  • 46 poboček po ČR
  • Montáž Vsetín i okolí
  • Přes 200 000 realizací
  • Pozáruční servis
  • Levně okna, dveře i vrata
  • Pravidelné zajímavé akce

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Dolní Jasenka 215
755 01 Vsetín

571 411 338

vsetin@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Chtěl bych touto cestou pochválit vaši skupinu montážníků, kterou jste poslali na montáž vchodových dveří a vrat na našem rodinném domě v Vsetíně. Vše proběhlo překvapivě hladce, rychle a profesionálně. Kluci dělají Vaší firmě dobrou reklamu. Všimli si toho i naši sousedé, kteří se také chystají na rekonstrukci rodinného domu a kterým jsem Vaši firmu hned doporučil. Děkuji.

~~ Ing. Miroslav Strouhal

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace