Okna Macek
Vsetín

Interiérové dveře, vchodové dveře a balkonové dveře Vsetín

Okna MacekRádi byste koupili nové dveře v interiérové či vchodové variantě? Jsou nepostradatelným prvkem budov. Budete je užívat po delší dobu a tomu musí odpovídat i jejich kvalita. Musí také plnit nejen estetické účely, ale u venkovních variant rovněž i kritéria bezpečnostní.

Interiérové dveře | Vchodové dveře | Balkonové a posuvné dveře

Obraťte se na pobočku v Vsetíně s poptávkou na nové dveře a získáte vysokou kvalitu za vynikající ceny! Garantujeme vám i pozáruční servis.

Nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma! Kalkulace

Interiérové dveře Vsetín

Interiérové dveře VsetínInteriérové dveře Vsetín neslouží pouze k vnitřnímu oddělení místností. Jsou prvkem designu každého interiéru. Liší se barvou, imitačním dekorem či dveřním prosklením.

Věříme, že dáte přednost kvalitě interiérových dveří od Macka vyráběných na našich vlastních linkách. Na pobočce v Vsetíně získáte cenovou kalkulaci ZDARMA!

Nahlédněte do nabídky interiérových dveří Vsetín

Vchodové dveře

Vstupní dveřeVchodové vstupní dveře jsou nejen branou do obydlí, obchodů a firem, ale i vizitkou vkusu. Vedle estetického a kvalitativního hlediska musí ty vchodové mít vhodné bezpečnostní prvky proti nezvaným návštěvníkům.

Na vsetínské pobočce je na výběr mnoho sérií dveří v různých barevných provedeních. Neváhejte ji navštívit!

Nahlédněte do nabídky vchodových dveří

Balkonové a posuvné dveře

Balkonové dveřeVhodně vybrané balkónové dveře pomohou zlepšit komfort života Nabízí se varianty křídlové (sklopné) i prostorově úsporné posuvné dveře z různých materiálů, barvách a doplňcích.

Pokud chcete poradit s výběrem správných balkonových dveří, pak navštivte pobočku v Vsetíně a naše zkušená pracovnice Vám poradí a provede kalkulaci.

Nahlédněte do nabídky balkonových a posuvných dveří

 

Nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma! Kalkulace

Dotazy zákazníků pobočky Vsetín

Jaké povrchy dřevěných interiérových dveří nabízíte?

I v vsetínské nabídce máme základní fólii, odolnou fólii, CPL, fólii Finish a dýhu.

Provádíte montáž i do původních kovových zárubní?

Ano, provádíme montáž i do původních kovových zárubní. Technik na místě zaměření zkontroluje, zda jsou původní zárubně vyhovující, nejsou křivé, mají správnou rozteč pantů a protikus pro kování, které je na křídle plastových, dřevěných nebo hliníkových dveří.

Dodáváte také vstupní dveře do bytu?

Naše vsetínská i jiné pobočky mají v nabídce pouze interierové dveře či balkonové. Vchodové vstupní dveře do bytu v nabídce nemáme.

Z jakých materiálů vaše dveře nabízíte?

Naše pobočka v Vsetíně nabízí plastové dveře, přírodně vypadající dřevěné dveře nebo i kovové dveře hliníkové. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou a získáte nejlepší cenu! Nabízíme rovněž bazarový výprodej dveří.


Porážíme konkurenci

  • Na trhu od roku 1996
  • 45 poboček po ČR
  • Přes 165 000 realizací
  • Pozáruční servis

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Dolní Jasenka 215
755 01 Vsetín

571 411 338

vsetin@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Až z dalekých Dubňan přijeli k nám borci, naše stavba je zas blíže ke zdárnému konci. Chceš-li pěkný domek míti, tak přestaň být klacek, objednej si nová okna u firmy Okna Macek! Dnešní montáž proběhla naprosto v pořádku. Chlapi byli ochotní, rychlí a byla s nimi sranda. Děkujeme.

~~ Milan Zikmund

Obce u Vsetína

  • Slušovice
  • Karolínka
  • Vizovice
  • Slavičín
  • Valašské Klobouky
  • Brumov-Bylnice

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.