Okna Macek
Vsetín

Interiérové dveře, vchodové a balkonové dveře Vsetín

Okna MacekRádi byste koupili nové dveře v interiérové či vchodové variantě? Jsou nepostradatelným prvkem budov. Budete je užívat po delší dobu a tomu musí odpovídat i jejich kvalita. Musí také pro interiér plnit nejen estetické účely, ale u vchodových variant rovněž kritéria bezpečnostní.

Interiérové dveře | Vchodové dveře | Balkonové a posuvné dveře

Obraťte se na pobočku v Vsetíně s poptávkou na nové dveře a získáte vysokou kvalitu za vynikající ceny! Garantujeme vám i pozáruční servis.

Nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma! Kalkulace

Interiérové dveře Vsetín

Interiérové dveře VsetínInteriérové dveře neslouží pouze jako vchod k vnitřnímu oddělení místností. Jsou prvkem designu každého interiéru. Liší se barvou, falcem, dekorem či dveřním prosklením.

Dejte přednost skvělé kvalitě jednokřídlých i dvoukřídlých interiérových dveří vyráběných na našich vlastních linkách. Na pobočce v Vsetíně získáte cenovou kalkulaci ZDARMA!

Vyberte si z řady interiérových dveří Vsetín

Vchodové dveře

Vstupní dveřeVchodové vstupní dveře jsou nejen branou do obydlí, obchodů a firem, ale i vizitkou vkusu. Vedle estetického a kvalitativního hlediska z interiéru musí vchodové mít bezpečnostní prvky proti nezvaným návštěvníkům.

Na vsetínské pobočce je na výběr mnoho sérií domovních dveří v různých barevných provedeních. Neváhejte ji navštívit!

Nahlédněte do nabízených vchodových dveří

Balkonové a posuvné dveře

Balkonové dveřeVhodně vybrané balkónové dveře pomohou zlepšit komfort života Nabízí se varianty křídlové (sklopné) i prostorově úsporné posuvné dveře z různých materiálů, barvách a doplňcích.

Pokud chcete poradit s výběrem plastových, dřevěných, hliníkových balkonových dveří, pak navštivte pobočku v Vsetíně. Zkušená pracovnice Vám poradí a provede kalkulaci.

Navštivte nabídku balkonových a posuvných dveří

Kontaktujte nás pro vaše nové dveře

Nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma! Kalkulace

Dotazy zákazníků pobočky Vsetín

Jaké povrchy dřevěných interiérových dveří nabízíte?

I v vsetínské nabídce máme základní fólii, odolnou fólii, CPL, fólii Finish a dýhu. Vyberte si levně ideální vstup do interiéru - jednokřídlé nebo dvoukřídlé, případně zasunovací (posuvné na stěnu nebo pouzdra) dveře Vsetín . Získáte od nás podrobný ceník na míru s možností využití akce.

Provádíte montáž i do původních kovových zárubní?

Ano, provádíme montáž i do původních kovových zárubní. Technik na místě zaměření zkontroluje, zda jsou původní zárubně dveří vstupních nebo interiérových vyhovující, nejsou křivé, mají správnou rozteč pantů a protikus pro kování, které je na křídle dveří plastových, dřevěných nebo hliníkových.

Dodáváte v Vsetíně také domovní vstupní dveře do bytu?

Naše vsetínská i jiné pobočky mají v nabídce pouze interierové dveře či balkonové. Vchodové vstupní dveře do bytu v nabídce nemáme.

Z jakých materiálů vaše dveře nabízíte?

Naše pobočka v Vsetíně nabízí plastové dveře, přírodně vypadající dřevěné dveře nebo i kovové dveře hliníkové. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou a získáte nejlepší cenu! Kupte si u nás nové hezké, levné a kvalitní. Budou spolehlivě sloužit a zároveň pohled na ně bude potěšením. Nabízíme rovněž bazarový výprodej dveří. Tedy levné ale přitom kvalitní výrobky. I na ty se ptejte u pracovnice info Vsetín.


Porážíme konkurenci

  • Na trhu od roku 1996
  • 45 poboček po ČR
  • Přes 165 000 realizací
  • Pozáruční servis

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Dolní Jasenka 215
755 01 Vsetín

571 411 338

vsetin@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Chtěl bych touto cestou pochválit vaši skupinu montážníků, kterou jste poslali na montáž vchodových dveří a vrat na našem rodinném domě v Vsetíně. Vše proběhlo překvapivě hladce, rychle a profesionálně. Kluci dělají Vaší firmě dobrou reklamu. Všimli si toho i naši sousedé, kteří se také chystají na rekonstrukci rodinného domu a kterým jsem Vaši firmu hned doporučil. Děkuji.

~~ Ing. Miroslav Strouhal

Obce u Vsetína

  • Slušovice
  • Karolínka
  • Vizovice
  • Slavičín
  • Valašské Klobouky
  • Brumov-Bylnice

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.